Rodzaje i cechy sufitów podwieszanych Asta M

Sufity napinane są dziś bardzo zróżnicowane. Na rynku dostępnych jest wiele standardowych i nietypowych opcji. Przed zakupem musisz dowiedzieć się, jakie są cechy i cechy proponowanych projektów. Nie wszystkie produkty są tej samej jakości, więc tylko produkty wiodących producentów zasługują na szczególną uwagę.

Funkcje

Asta-manufacturing jest jedną z wiodących firm w branży. Firma zapewnia długą gwarancję na proponowany materiał. Przez cały okres gwarancji jest gotowa ją zmienić lub rozwiązać problemy, które pojawiły się na jej własny koszt.

Firma działa nieprzerwanie od 15 lat i już udało jej się zostać jednym z głównych dostawców struktur naprężających. W produkcji marki zastosowano technologię francuską. Wszystkie produkty są zgodne z zachodnioeuropejskimi standardami jakości i bezpieczeństwa. Zamówienia są przyjmowane przez główne biuro i dealerów terytorialnych.

Firma Asta nieustannie poszukuje i wdraża wysokowydajne rozwiązania oparte na innowacyjnych technologiach. Są więc idealne produkty odpowiednie do dekoracji każdego wnętrza.

Przeczytaj więcej o firmie w następnym filmie.

Modele

Firma oferuje kilka odmian sufitów napinanych:

  • błyszczący;
  • satyna;
  • matowy;
  • tkanka;
  • częściowo przezroczysty;
  • dwupoziomowy;
  • akustyczny;
  • oświetlony;
  • Szybować

PVC z błyszczącym lub matowym wykończeniem nie jest prostą modą. Jest to bardzo trwałe, przyjazne dla środowiska i wygodne rozwiązanie do codziennej pielęgnacji. Szerokie spektrum kolorów pozwala stworzyć dowolny nastrój. A miłośnicy pastelowych kolorów i koneserzy bogatych kolorów będą zadowoleni z zakupu. Zakres ma sufity z jednym lub kilkoma poziomami (poziomy).

Szczególnie imponujący jest film w satynowym formacie, podobny do naturalnego materiału z połyskiem z masy perłowej. Ta tekstura jest zgodna z różnymi kolorami obrazów. W tym przypadku szwy są całkowicie niewidoczne i nie psują wyglądu płótna. Materiał jest bezpretensjonalny w pielęgnacji i podlega czyszczeniu na mokro.

Półprzezroczyste produkty powinny być używane w pomieszczeniach, w których nie ma wystarczającej ilości naturalnego światła, a także tam, gdzie istnieje potrzeba wizualnego zwiększenia powierzchni. Umieszczenie podświetlenia pod warstwą folii tworzy wrażenie ukrytego okna w suficie. Płótno wydaje się świecić od wewnątrz, wypełniając pokój miękkim światłem.

Struktury akustyczne to tkanina z perforacją, której średnica waha się od 0,1 do 1,8 mm. Ta opcja jest nie mniej interesująca.

Asta M stale kontroluje swoje produkty, ocenia jakość i poziom bezpieczeństwa. Łącznie na rynku dostępnych jest do 360 rodzajów filmów, których szerokość waha się od 1300 do 4000 mm, przy czym materiał źródłowy jest kupowany od najbardziej niezawodnych i profesjonalnych fabryk w Europie i Azji. Istnieje szereg specjalnych profili, które sprawiają, że instalacja systemów wielopoziomowych jest prosta i łatwa.

Nawet jeśli mówimy o łukowatych, kopułowych lub falistych wariantach, projektanci dokładnie badają rozwiązanie, doprowadzając je do perfekcji. Możesz także kupić wersję z drukowaniem zdjęć, z elementami trójwymiarowymi i innymi interesującymi efektami.

Akcesoria opcjonalne

Aby stworzyć zakrzywiony produkt, belki muszą być cięte, zginane i mocowane za pomocą bandaży. Dzięki takiemu podejściu można zmieniać poziom krzywizny, łączyć wgłębienia i rowki, spirale wiatru i tak dalej. Firma dostarcza nie tylko sam płótno, ale także wszelkiego rodzaju produkty pomocnicze do projektowania wysokiej jakości:

  • Diody LED;
  • wpuszczone światła;
  • świecące neonowe wstążki;
  • „Gwiaździste niebo”;
  • materiały do ​​izolacji cieplnej;
  • materiały do ​​izolacji akustycznej.

Standardowy koszt projektu obejmuje już nie tylko płótno, ale także harpun, komponenty lub gotowe bloki, systemy oświetleniowe. Gwarancja na dostarczone sufity wynosi 12 lat, co pozwala ludziom nie obawiać się nieprzyjemnych sytuacji związanych z powłoką.

Rozsądność urządzenia jest tak duża, że ​​praca może być wykonana szybko, niezawodnie, bez zbędnych zanieczyszczeń i kurzu. Najważniejsze jest usunięcie roślin ozdobnych i zwierząt z pokoju przed rozpoczęciem pracy.

Asta M gwarantuje całkowity brak reakcji alergicznych wśród konsumentów na wszystkie produkty sprzedawane przez firmę, a także brak obcych zapachów. Nawet w kontakcie z otwartym płomieniem, sufity tli się, ale nie kapią gorących kropli i nie tworzą toksycznych gazów.

Komentarze
 Autor komentarza

Kuchnia

Szafa

Pokój dzienny